Lesrooster 2020/2021

Maandag
10:00 – 11:00 uur   Ouder en Kind     Peuters tot 4 jaar Sharon
15:00 – 16:00 uur Speeltuingym Kleuters groep 1/2 Stijn
16:00 – 17:00 uur Jumpgym Meisjes/jongens groep 3/4 Stijn
17:00 – 18:00 uur Jumpgym Meisjes/jongens groep 5/6 Stijn
18:00 – 19:00 uur Jumpgym Meisjes/jongens groep 7/8 Stijn
19:00 – 20:00 uur Springgroep Meisjes/jongens groep 8 + VO t/m 16 jaar Stijn
       
17:00 – 20:00 uur C-selectie Meisjes/dames Elisan
18:30 – 23:00 uur B-selectie (deel) Meisjes/dames Kirstin
       
Dinsdag
16:00 – 19:00 uur A-selectie Meisjes onderbouw Elisan/Maureen
16:00 – 18:00 uur Selectie Jongens/heren Ferdi
17:00 – 20:00 uur A-selectie Meisjes/dames bovenbouw Martin
17:30 – 19:00 uur Jong talenten Jongens Ferdi
       
Woensdag 
08:30 – 09:30 uur Body Fit Dames/heren Gerdien
09:00 – 10:30 uur Davala Volksdansen (De Eendracht) Joke
09:30 – 10:30 uur Fit 50+ Dames/heren Gerdien
15:00 – 16:00 uur Speeltuingym Kleuters groep 1/2 Nelleke
16:00 – 17:00 uur Jumpgym Meisjes/jongens groep 3/4 Nelleke
       
17:00 – 20:30 uur B-selectie Meisjes/dames Kirstin
17:00 – 20:00 uur C-selectie Meisjes/dames Nelleke
       
Donderdag
09:00 – 10:00 uur Dames recreatief Dames Gerdien
15:30 – 17:30 uur Selectie Jongens/heren Ferdi
16:00 – 19:00 uur A-selectie Meisjes onderbouw Elisan/Maureen
17:00 – 20:00 uur A-selectie Meisjes/dames bovenbouw Martin
20:00 – 21:00 uur Heren recreatief Gerdien
       
Vrijdag
15:30 – 16:30 uur Springgroep Meisjes/jongens groep 4/5  Stijn
16:30 – 17:30 uur Springgroep Meisjes/jongens groep 5/6 Stijn
17:30 – 18:30 uur
Springgroep
Meisjes/jongens groep 6/7
Stijn
18:30 – 19:30 uur Springgroep Meisjes/jongens groep 8 Stijn/Lana
19:30 – 20:30 uur Springgroep Meisjes/jongens groep VO t/m klas 2 Lana/Robert
20:30 – 21:30 uur Springgroep Meisjes/jongens VO klas 2 t/m 16 jaar Lana
20:30 – 21:30 uur Springgroep Dames/heren 16+ Jan-Willem
       
16:30 – 19:30 uur A-selectie (deel) Meisjes/dames Martin
18:00 – 20:30 uur Acro Meisjes/Dames  Paulien
       
Zaterdag
09:00 – 11:00 uur Jong talenten Meisjes Elisan/Maureen
10:00 – 13:00 uur A-selectie Meisjes onderbouw Monique
10:00 – 13:00 uur A-selectie Meisjes/dames bovenbouw Martin
13:00 – 16:00 uur B-selectie Meisjes/dames Kirstin
15:30 – 17:30 uur Jong talenten Jongens Ferdi
15:30 – 18:00 uur Selectie Jongens/heren Ferdi

* Alle lessen, uitgezonderd DAVALA, worden gegeven in de “Van Raam Arena”, van Pallandtstraat 6 te Varsseveld.